KRK GoAux Serisi Duyuruldu

krk-goaux-

KRK GoAux: Mobil müzik prodüksiyonu için kompakt monitörler

KRK GoAux monitör serisi ile tanışın. Mobil içerik oluşturucular ve müzik yapımcıları için özelliklerle dolu iki yeni taşınabilir ses monitörü. İki modelden daha büyük olanında Otomatik Oda Düzeltme (ARC) bile var, bu yüzden nasıl şekillendiklerini görelim.

KRK GoAux serisi
GoAux serisi, iki boyutta iki yönlü taşınabilir hoparlörle gelir. Her iki model de ayırma stantları ve bir taşıma çantasıyla birlikte gönderilirken, yalnızca GoAux 4, daha tarafsız bir dinleme ortamı oluşturmak için entegre ARC’ye sahiptir. Ayrıca GoAux 4, daha geniş bir bağlantı seçenekleri yelpazesi sunar. Her iki modelde de ortak olan Bluetooth 5, RCA ve mini jak girişinin yanı sıra dengeli TRS girişleri ve USB de bulunuyor.

Her iki GoAux modeli de arka panelde temel sınır EQ kontrolleriyle donatılmıştır. Bu, onları geçici çalışma alanınıza uyacak şekilde hızlı bir şekilde değiştirmenize olanak tanır. Giriş kaynakları yelpazesi, amacınız ister profesyonel ister sadece dinleme olsun, bu inanılmaz derecede çok yönlü hoparlörleri yapar.

GoAux4
GoAux3

Genel olarak, bunlar proje stüdyoları, geçici içerik oluşturma istasyonları ve alanın son derece sınırlı olduğu herhangi bir ses kurulumu için harika monitörlerdir. Özellikleri ve fiyatları onları popüler IK Multimedia iLoud Micro’ya çok yaklaştırdığı için GoAux’u multimedya hoparlörleri olarak reddetmek haksızlık olur.

GoAux rekabete ayak uydurabilecek mi? KRK gibi pazarın bu tarafında deneyimli bir üretici için bu bir sorun olmamalı. Bunu sadece zaman ve testler gösterecek, ancak bugünlerde itibar bir anlam ifade ediyorsa, kesin bir şey olmadığı sürece yeni bir ürün yelpazesine girmeleri pek olası görünmüyor.

0