Karşınızda yeni SSL 12 USB Ses Kartı

ssl12

SSL müzik dünyasının en önemli firmalarından. SSL 2 ve SSL 2+ ile oldukça başarılı olan firma yeni kartı SSL 12 ile oldukça iddalı.
SSL 12 sadece daha mı büyük?
Toplam dört pre amfi ve dört dengeli TRS çıkışına sahip olmanın yanı sıra, 12 ayrıca ön tarafa uygun şekilde yerleştirilmiş iki enstrüman girişine sahip.


Arka panelde, çoğu ses kullanıcısı için açık ara en ilgi çekici özellik, bir ADAT girişinin eklenmesidir. Bu, 12’nizi ek bir preamp modülü ile genişletmenizi sağlayarak onu daha sürdürülebilir bir donanım haline getirir.
Ayrı enstrüman girişleri nedeniyle, mikrofon presi artık daha küçük 2+’da bulunan giriş empedans anahtarları yerine kullanışlı düşük kesimli filtrelere sahip. Dahası, artık ana panelde kullanışlı bir geri bildirim anahtarınız var.
Ayrıca NI Komplete Start Hybrid Keys, SSL Vocalstrip and Drumstrip, Ableton Live Lite ve Loopcloud’dan 1,5 GB loop ve sample gibi yazılımlar dahildir.
Genel olarak, tüm ses işlemleriniz için bir merkez sağlayan daha büyük bir form faktöründe daha profesyonel düzeyde bir arabirimdir.

Ürün sayfasına gitmek ve taksit seçenekleri için tıklayın

Solid State Logic SSL12Solid State Logic SSL12

0