Karşınızda yeni nesil kayıt cihazları Zoom MicTrak serisi

MicTrak-zoom

Zoom MicTrak serisi, farklı durumlara yönelik üç yeni yüksek kaliteli kayıt çözümü ile karşımızda. Zoom H4, H6 ve H8 kayıt chazları ile ülkemizde oldukça popüler olan bir marka. Yeni çıkardığı MicTrak ile eminiz daha da başarılı olacak.

Yeni ZoomTrak serisini tanımak gerekirse:

Seri, M2 el kayıt cihazı, M3 shotgun mikrofon kayıt cihazı ve daha büyük M4 XY kayıt cihazından oluşur. Her birine daha yakından bakalım ve özel amacı hakkında daha fazla bilgi edinelim.

M2 MicTrak
M2, el mikrofonu şeklinde bir dijital kayıt cihazıdır. İçerik oluşturuculara ve müzisyenlere yönelik olarak, entegre XY mikrofon kapsülü aracılığıyla mono veya stereo olarak 96 kHz 32 bit kayıt sunar.

İster masaüstünüzdeki bir standa bağlı olarak, ister ön cam takılı olarak sahada kullanın, M2, Zoom cihazlarını kullanırken aşina olduğumuz aynı basit işlemi sunar.

 

M3 MicTrak
Video ile çalışıyorsanız, M3, doğrudan kamera donanımınıza entegre edilmiş bir stereo av tüfeği mikrofonu aracılığıyla size 32 bit 48 kHz kayıt sağlar. Mono, 90° ve 120° alma patern modları arasında geçiş yapabilir ve stereo, dual mono ve MS RAW formatında kayıt yapabilirsiniz.

M3 aynı zamanda bir USB mikrofonu olarak da çalışarak akış için çok uygundur ve M3 Edit & Play masaüstü uygulaması kayıtlı MS RAW dosyalarınızın kodunu çözmenize, düzenlemenize ve dışa aktarmanıza olanak tanır.

M4 MicTrak
MicTrak serisindeki amiral gemisi kayıt cihazı M4, titreşimi azaltan entegre yüzer XY mikrofon kapsülüne sahip 4 kanallı 32 bit 192 kHz kayıt cihazıdır. 1 TB’a kadar microSDXC karta kayıt yapabilir veya USB mikrofon olarak kullanabilir ve DAW’nıza kayıt yapabilirsiniz.

Yeni düşük gürültülü pre amfilerin yanı sıra, renkli ekranıyla M4’ün gezinmesi kolaydır ve video senkronizasyonu için zaman kodu üretebilir. Genel olarak, neredeyse her uygulama için inanılmaz derecede çok yönlü bir kayıt cihazıdır.

0