Satıldı

AKG K371 Profesyonel Kapalı Kulaklık

4.806,90 

Profesyonel Kapalı Kulaklık

Stoklar tükendi
Tahmini teslim:
06 - 13 Haz, 2023
Ücretsiz Kargo ve İade:
1,00  üzerindeki tüm siparişlerde
AKG K371 Profesyonel Kapalı Kulaklık

AKG K371 Profesyonel Kapalı Kulaklık

4.806,90 

Açıklama

İçerik Oluşturucular için Tasarlandı

AKG K371 profesyonel stüdyo kulaklıkları, stüdyo kalitesinde ses, rahat kulaklıklar ve sağlam tasarımı bir araya getirerek en üst düzey çok amaçlı kulaklığı oluşturur. AKG’nin Referans Tepki Eğrisi ayarına ve sınıfında lider 50 mm sürücülere sahip AKG K371’ler, aslına uygun olarak üretilmiş stüdyo kalitesinde ses duymanızı sağlar. Oval kulaklıklar ve arkası kapalı tasarım, gelişmiş bas tepkisi ve ses yalıtımı sunar. AKG K371 arkası kapalı kulaklığınızı her kullandığınızda doğal, dengeli ses sağlayacağına her zaman güvenebilirsiniz.

Mükemmel dengelenmiş kulaklıklarla güvenle mixleyin-editleyin

AKG K371’lerle, tipik ucuz kulaklıklardan daha fazlasını elde edersiniz. Bu arkası kapalı kulaklıklar, sesinizi güvenle mixleyebilmeniz ve kayıt edebilmeniz için sıkı bir bas tepkisi ile inanılmaz derecede doğru bir orta menzile sahiptir. Ayrıca K371’ler, mükemmel sızdırmaz tasarımı sayesinde kamusal alanlarda çalışmak için mükemmeldir. AKG Reference Response Acoustics, size 5Hz’den 40kHz’e kadar eksiksiz bir ses ortamı sunar. İster ses mühendisi ister içerik yaratıcısı olun, AKG’nin K371 kulaklıkları, harmonik bozulma olmadan temiz bir ses üretimi için değerli bir seçimdir.

Uzun seanslar için dayanıklı ve rahat bir uyum

Seyahat içerik yaratıcısı için AKG K371 kulaklıklar bir nimettir. Birinci sınıf yavaş tutulan köpükleri, uçuşlarda veya uzun oturumlarda daha uzun süre giyilebilirlik sağlar. Bu ultra hafif kulaklıklar, dayanıklılığı artırmak için kafa bandında metal takviyeye sahiptir. Müzikekipman’daki ses meraklıları, ayarlanabilir kafa bandının AKG K371’lerin tekrarlanabilir uyumunu takdir ediyoruz. AKG K371’ler ile ses düzenleme deneyiminizi yenileyin!

AKG K371 Arkası Kapalı Kulaklık Özellikleri:

  • Metal takviyeli yapı dayanıklılığı artırır
  • 50 mm dinamik sürücüler inanılmaz ses kalitesi sağlar
  • Arkası kapalı tasarım, bas tepkisini ve gürültü yalıtımını iyileştirir
  • Katlanabilir tasarım, güvenli saklamayı çok kolaylaştırır
  • Yavaş tutulan köpük, uzun süreli kullanım seanslarını kolaylaştırır
  • Ayarlanabilir kafa bandı konumunu kolayca tutar
  • Çıkarılabilir Mini-XLR kabloları dahildir: 3m sarmal, 3m düz, 1,2m düz
  • 5Hz–40kHz frekans yanıtı
0